piątek 19 styczeń 2018

2017 Wrzesień - Rajd rowerowy

Dnia 3 września 2017 r. Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc zorganizowało rajd rowerowy z Witaszyc do Lutyni n/Wartą, w którym uczestniczyły 54 osoby. Rowerzyści wyruszyli sprzed Restauracji „Podmiejskiej” w Witaszycach, gdzie zostali zapoznani z trasą i regulaminem wycieczki. Każdy z uczestników otrzymał zestaw startowy: zawieszkę z wyznaczoną trasą, regulamin wycieczki, wodę mineralną oraz słodycze.

Czytaj więcej: 2017 Wrzesień - Rajd rowerowy

2017 06 10 Bieg Ulicami Witaszyc - relacja

W ramach akcji „Polska Biega” w sołectwie Witaszyce, dnia 10 czerwca 2017 r. odbyła się impreza sportowa IX edycja „Bieg Ulicami Witaszyc”,  impreza sportowa skierowana do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Impreza sfinansowana została ze środków funduszu sołeckiego, budżetu gminy oraz wsparcia od sponsorów. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc, sołectwo Witaszyce oraz Zespół Szkół w Witaszycach.

Zdjęcia z wydarzenia zamieszczamy w naszej Galerii.

Czytaj więcej: 2017 06 10 Bieg Ulicami Witaszyc - relacja

2017 Czerwiec - "Bieg ulicami Witaszyc"

W sobotę 10 czerwca 2017 r. Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc, Sołectwo Witaszyce i Zespól Szkół w Witaszycach  zorganizuje IX edycje „Bieg ulicami Witaszyc”, która ma zmobilizować do aktywności fizycznej młodszych i starszych biegaczy. Start do biegu godzina 1100, boisko szkolne Zespołu Szkół w Witaszycach,  ul. Szkolna 1a.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, a wcześniej do zapoznania się z Regulaminem Biegu 2017, który zamieszczamy w dziale Dokumenty.

2017 Marzec - Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

W piątek, 24 marca 2017r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc. W zebraniu uczestniczyło 55 członków, z których większość bierze aktywny  udział w życiu Stowarzyszenia. Fotorelacja z Walnego w naszej Galerii.

Przyjęty plan pracy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc na rok 2017 jest dostępny w dziale Dokumenty lub do bezpośredniego otwarcia klikając tutaj.

Czytaj więcej: 2017 Marzec - Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

2017 Styczeń - IV Memoriał im. Mieczysława Waszaka

W sobotę 21 stycznia 2017 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Witaszycach odbył się  IV Memoriał im. Mieczysława Waszaka w Halowej Piłce Nożnej. Zawody zostały otwarte przez prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc p. Aleksandra Szczepańskiego oraz p. Annę Waszak. Atmosfera zawodów była gorąca a uczestnicy bardzo zadowoleni. Zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Czytaj więcej: 2017 Styczeń - IV Memoriał im. Mieczysława Waszaka

2016 grudzień – spotkanie wigilijne z podsumowaniem konkursu „Piękne Witaszyce”.

15 grudnia 2016, w restauracji „Podmiejska” odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków Stowarzyszenia i wyróżnionych w konkursie „Piękne Witaszyce”.

Uczestnicy spotkania na wstępie obejrzeli i wysłuchali występu dzieci z Zespołu Szkół w Witaszycach o tematyce bożonarodzeniowej, przygotowanym pod kierunkiem pani Danuty Nawrockiej. Występ nagrodzony został gromkimi brawami. Prezes – Aleksander Szczepański podziękował dzieciom za piękny występ, a wiceprezes – Ryszard Jacek obdarował dzieci drobnymi upominkami.
Zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Sekretarz – Przemysław Hendler podsumował kolejną edycję konkursu „Piękne Witaszyce”,  wręczając wyróżnionym nagrody rzeczowe i okolicznościowe dyplomy. Komisja konkursowa zakwalifikowała następujące posesje: ul. Kniewskiego 5 - Małgorzata i Krzysztof  Ogrodowczyk, ul. Podlesie 4b - Helena i Domicel Tomaszczak, ul. Hanki Sawickiej 8 - Maria i Ireneusz Dankowscy, ul. Żużlowa 3 - Aleksandra Mozoła.
Fotografie nagrodzonych posesji można zobaczyć w naszej Galerii.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, wzajemnym składaniem życzeń i dzieleniem się opłatkiem, a wspólne rozmowy trwały do późnych godzin popołudniowych.

Zaproszenie na IV Memoriał im.M.Waszaka

Kolejny – IV Memoriał im. Mieczysława Waszaka w Halowej Piłce Nożnej przeprowadzony zastanie w dniu 21 stycznia 2017r. To impreza sportowa, która zrodziła się z inicjatywy Gimnazjum w Witaszycach, Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc, WKS Witaszyce oraz Rady Sołeckiej Witaszyce.

Zapraszamy wszystkich do udziału - informacje dostępne są w dziale Dokumenty.

2016 maj - "Polska biega"

W sobotę 21 maja 2016 w całej Polsce odbywać się będzie akcja "Polska biega", która ma zmobilizować do aktywności fizycznej młodszych i starszych biegaczy. Takie działanie odbędzie też w Witaszycach, start do biegu na boisku WKS przy ulicy Kolejowej od godziny 1000. 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, a wcześniej do zapoznania się z Regulaminem Polska Biega 2016, który zamieszczamy w dziale Dokumenty.

 

 

Podkategorie