W czwartek, 16 grudnia 2015, w Pałacu w Witaszycach odbyło się coroczne opłatkowe spotkanie członków Stowarzyszenia, podczas którego obejrzano i wysłuchano montaż słowno-muzyczny pt. „Anielskie Boże Narodzenie” przygotowany przez uczniów pod opieką nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Witaszycach. Zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie wspólnie odśpiewano kolędy. Wiceprezes Stowarzyszenia - Ryszard Jacek podziękował dzieciom za przygotowanie pięknego występu. Niespodzianką dla zebranych była premiera filmu „Nostalgia za ciuchcią”. Prezes Stowarzyszenia Aleksander Szczepański podsumował projekt i podziękował wszystkim, którzy uczestniczyli w jego realizacji.

Podsumowano również kolejną, już 12 edycję konkursu „Piękne Witaszyce”.
W roku 2015 komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła posesje: Roszarnicza 8a – Elżbiety i Radosława Regulskich, Stawna 2 – Sandomiry Stawik, Piaskowa 18 – Bożeny i Pawła Winiaszewskich. Fotografie nagrodzonych posesji można zobaczyć w naszej Galerii.

Świąteczne spotkanie przy wspólnym stole przebiegało w wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosferze. Zakończyło się wzajemnym składaniem życzeń i dzieleniem opłatkiem.