Biesiadą integracyjną 9 grudnia 2016 Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc podsumowało trzecią edycję projektu „Żyjmy zdrowiej Panie, Panowie”. 
Fotografie zamieszczamy w naszej Galerii.

Od marca do 15 grudnia 2016 roku,  kilkudziesięciu mieszkańców Witaszyc wzięło udział w trzecim już projekcie promującym zdrowy tryb życia i aktywne spędzanie czasu  wolnego. W trakcie trwania projektu odbywały się zajęcia z aerobiku dla pań i wyjazdy na basen dla panów, prelekcje oraz wycieczki rowerowe. Podsumowaniem projektu było spotkanie biesiadne dla  uczestników i nie tylko. Spotkanie przywitaniem rozpoczął prezes Aleksander Szczepański i wiceprezes Ryszard Jacek, a kilka słów podsumowujących projekt wygłosiła koordynatorka - pani Aniela Kuberka. Każdy z biesiadników otrzymał pamiątkowy śpiewnik z piosenkami i krótkim podsumowaniem projektu. Imprezę umilał piękną grą na akordeonie  - pan Ireneusz Dankowski. W trakcie dobrej zabawy uczestnicy stwierdzili, że pomysł z biesiadą był bardzo trafiony i należy go powtórzyć.

Projekt finansowany był ze środków Miasta i Gminy Jarocin, stowarzyszenia oraz wkładu własnego osób biorących w nim udział.